0 0


Xbox 360 Bioshock + Elder Scrolls IV Oblivion

Produktové číslo: 01893
Poslední kusy na skladě - rychle objednejte!

Konzole: Xbox 360

Jazyk: Anglicky
Žánr: RPG
Typ distribuce: Krabicová
Distribuce: Anglická
Stav: Perfektní (Renovováno)
Záruka: 24 měsíců

Popis: BioShock

Pokračování akční série s RPG prvky System Shock, odehrávající se v silně atmosférickém prostředí města Rapture, jež vzniklo jako nepodařený pokus o ráj pro vyvolené s genetickým potenciálem pod mořskou hladinou.

Díky experimentům s látkou ADAM však vznikla řada agresivních či velmi bizarních mutantů. Podmořské město se tak stalo bizarním místem plným mutantů, kde bezpečnostní systémy postupně selhávají a oceán si chce vzít zpět, co mu kdysi patřilo. V tomto tvrdém světě budete nuceni zapojit všechny síly v boji o přežití.

Bioshock je revoluční střílečka, která navždy změní vnímání FPS. Poté co vaše letadlo ztroskotá v ledových vodách, objevíte zrezivělou batysféru a sestoupíte do Rapture. Město, skryté pod mořem bylo zbudováno pro vyvolené s genetickým potenciálem z řad vědců, umělců a průmyslníků. Najdete zde město plné kadáverů, které chodbami se potulují mocní strážci a malá děvčátka okrádají mrtvoly. Geneticky zmutovaní obyvatelé vás mohou kdykoliv přepadnout ...

Převezměte kontrolu nad svým světem s jezdícím mechanickým zařízením, Velte bezpečnostní věži a ovládejte jedinečné schopnosti, které rozhodnou o vašem přežití. Vylepšete své zbraně iontovými gely, výbušninami a jedy, které přizpůsobte nepřátelům a prostředí. Geneticky modifikujte své tělo pomocí desítku plasmových stanic rozmístěných po městě, které Vás posílí fantastickými a často groteskními schopnostmi. Prozkoumejte obydlený svět poháněný ekologickou umělou inteligencí, kde mají obyvatelé zajímavé a vzájemně navazující vztahy, které ovlivní váš zážitek ze hry. Prozkoumejte věrnou grafiku nové generace, která živě znázorňuje ztracené město ve stylu art deco s detailně zvýrazněnými a reálně vyobrazenými vodními efekty, jaké byly kdy byly vyvinuty ve videohře. Vyberte smysluplnou volbu a udělejte vyzrálá rozhodnutí, která nakonec vyvrcholí v závažnou otázku: Využijete nevinných přeživších města Rapture nebo je zachráníte?

The Elder Scrolls 4: Oblivion

Čtvrté pokračování nejúspěšnější RPG série v historii PC - The Elder Scrolls: Oblivion není nic jiného než nejlepší RPG hra historie a dalším mezikulturní ve vývoji počítačových her.

Vykročte do najdetailnejšieho a nejživějšího světa, jaký byl kdy vytvořen. S dokonalou kombinací volnosti při hraní hry a fotorealistické grafiky můžete odkrývat hlavní dějovou linii nebo se svobodně potulovat světem a vyhledávat artefakty, pomáhat lidem nebo jim škodit, vše je pouze na Vás.

Po mysteriózní a náhlé smrti imperátora zůstal trůn Tamrielu prázdný. Narušena křehká rovnováho sil otevřela brány do pekel, z nichž vycházejí hordy démonů a ničí vše co jim stojí v cestě. Zastavit invazi a nastolit rovnováhu světa nebude vůbec snadné. Tentokrát dochází k výraznému přepracování soubojů, které uvidíte z pohledu první osoby. Tvůrci se rozhodli zredukovat střelné zbraně pouze na luk a šípy, těch je ale zato několik druhů. Především je ale detailně propracována jejich fyzika, počínaje trajektorií letu a konče dopadem šípu na různé povrchy. Pro hráče toužící pouze po splnění hlavních dějové linie byla přidána směrovka, která je navede k nejbližšímu hlavnímu úkolu. Všichni ostatní si pak mohou užívat svobody pohybu po Cyrodiil (hlavní město), dalších částech Tamrielu a dokonce i Oblivionu. Ke skvělému zážitku pomůže Radiant AI, jež dodává všem NPC postavám reálné chování.

Vše je rozvinuté se skvělým grafickým zpracováním, díky kterému se Vám bude ve světě Tamriel opravdu líbit a budete si zde užívat každou vteřinu hry.

Nikdo ještě nenapsal recenzi tohoto zboží.