0 0
  1. 1
  2. 2
Bioshock znamená revoluci v žánru stříleček a navždy změní pohled na klasické FPS. Hra vytváří živý, unikátní a nepředvídatelný zážitek.
149 Kč *
Sinclair Solutions je hlavním dodavatelem plasmidů a tonik v podvodním městě Rapture, kterým hráči procházeli v původní hře Bioshock. Hráči budou moci a současně muset využívat veškeré nástroje, které znají ze hry Bioshock, aby přežili.
119 Kč *
Klasické japonské RPG, jehož hlavním hrdinou je známý hudební skladatel 19. století Frédéric Francois Chopin.
249 Kč *
Ve hře Enchanted Arms hráč vstoupí do výpravné RPG adventury a unikne do světa fantazie naplněného jedinečnými a fantastickými bytostmi.
219 Kč *
V Dragon Age 2 se hráči octnou v roli chudého uprchlíka Hawkea, jenž se dostane k moci, aby se stal nejvýznamnější postavou fantastického světa Dragon Age
199 Kč *
Hlavním hrdinou epické hry od Square Enixu The Last Remnant bude mladík Rush Sykes, který se překvapivě nevydává zachránit svou zemi, ale zachránit mladší sestru, která byla znenadání unesena skupinou neznámých agentů.
119 Kč *
Pokračování RPG fenoménu, které vypráví zcela nové dobrodružství z fantasy světa, ve kterém na vás čeká přes stovku unikátních dungeonů po jinak bohaté fauně i flóře rozsáhlého venkovního světa
169 Kč *
Fantasy 3D RTS postavená na pravidlech populárního klasického Warhammer světa. Základ hry je poměrně jednoduchý.
255 Kč *
  1. 1
  2. 2