0 0


PS3 Assassin's Creed 2

Produktové číslo: 00082
Poslední kusy na skladě - rychle objednejte!

Konzole: Playstation 3 (PS3)

Jazyk: Anglicky
Žánr: Akční
Distribuce: Krabicová
Stav: Perfektní (Renovováno)

Popis: Pokračování hry z 12. století ve Svaté zemi se tentokráte odehrává v Benátkách roku 1476. Hlavním hrdinou hry je tentokrát Ezio, který je vybaven sadou nových schopností jako plavání, převlékání se, či létání. Vše navíc se slíbeným menším stereotypem díky šestnácti unikátním typům misí.

Assassin's Creed 2 je bude doslova nabušený tunou nových zbraní - od seker a kladiv, přes palice, oštěpy, až po různé typy mečů. To vše včetně nových útočných pohybů a jakmile někdo zraní vás, bude třeba vyhledat ranhojiče, který Vám vyléčí šrámy a navrátí vám bojeschopný status. Pak se již budete moci znovu pustit do bitky s novými druhy nepřátel, mezi které můžeme zařadit rychlé lučištníky, nebo ľahkoodencov, i tanky připomínající kolosy s obouručními meči a těžkým brněním.
Další podstatnou částí hry je také využívání úkrytů, plížení a další praktiky, znemožňující nepřítelem zjistit Vaši aktuální pozici.
Potomek Altaira - Ezio Auditori de Firenze potká známé postavy jako Da Vinci, Caterina Sofrzu, Machiavelliho a Lorenza de Medici
Rozlehlejší města: Jeruzalém / Damašek / Acré / Benátky.
Pokračování otevřeného konce Assassin's Creed .
Při lezení možnost odhodit zbraně, které jste sebrali protivníkům.
Zachovány známé rozhledny, sloužící k průzkumu města.
Čtyři druhy nepřítele: Agile, militant, hrubiána a paranoik
Nové schopnosti, včetně plavání a létání.
Místní frakce vám budou pomáhat v misích.
Plynulé střídání dne a noci.

Nikdo ještě nenapsal recenzi tohoto zboží.