Vyhledávání zboží Informace Partneři
Zde se nacházíte: / Playstation 3 / Hry
Podrobné údaje o zboží

PS3 WET

Kód: 00100
PS3 WET
Akční

1 hodnocení
Výrobce: Bethesda
Poslední kusy na skladě!
97 Kč , plus doprava
Datum dodání: 1 - 2 Dny
(97 Kč/ks)
PS3 WET
Jazyk: Anglicky
Stav: Perfektní

Popis: Hra WET je vysoce stylová střílečka z vnějšího pohledu, která plynule spojuje střelbu, zacházení s mečem a špičkovou akrobacii, a přináší tak nevšední, akční a interaktivní herní zážitek. Ve hře můžete střílet kdykoliv kamkoliv. Je možné volně střílet při běhu, sjíždění po žebříku, překonávání podlaží nebo při provádění celé řady akrobatických obratů. S využitím směsi ironie a násilí, jedinečného filmového zpracování na způsob starých snímků a originální hudby inspirované 70. lety se hra WET stává herním zážitkem, s jakým se jinde nesetkáte.


Když nájemný zabiják Rubi Malone souhlasila, že vyřeší problém jistého zámožného muže a najde a přivede zpět jeho nezvedeného syna, nemá ani zdání, že by se tento úkol mohl vymykat běžné rutině. Jenže se mýlí. Záležitost je složitější, než čekala, a člověk, který si ji najal, není tím, za koho jej považovala. Při pátrání po muži, který ji zradil, za sebou Rubi zanechává značný počet mrtvol.

Hlavní rysy:

Tři typy hry – plynulé spojení tří stylů hry: mechanismu střelby v celém rozsahu 360 stupňů, boje s mečem a akrobacie.
Známý spisovatel Duppy Demitrius – scénář pochází od Demitria, který je znám zejména svým podílem na akčním televizním seriálu 24 hodin.
Nevídaný interaktivní akční zážitek – špičková akrobacie střídaná neustálou akcí doplňovanou útoky mečem ze vzduchu, úžasnými šermířskými dovednostmi a značným počtem mrtvých.
Filmový styl – jedinečné ztvárnění ve stylu starých filmových snímků se stigmatickými postavami, hudebním doprovodem inspirovaným 70. lety a dějem odehrávajícím se na třech světadílech.
Nová kultovní postava Rubi přináší vlastní přístup, styl a instinkt zabijáka!

Vaše nejlepší nabídka

Jaká je Vaše nejvyšší cena, za kterou jste ochotni tento produkt koupit.

Prosím, opište kód:
Napište recenzi
Pro napsání recenze musíte být přihlášen.
Nikdo ještě nenapsal recenzi tohoto zboží.
Aktuální zboží PS3 WET PS3 WET
Kód: 00100  
Akční
97 Kč*